top of page

Ім'я *

E-mail *

Тема

Повідомлення

Дякую за Ваше запитання!

Запитати онлайн:
Мета сайту

Сучасне суспільство потребує нових підходів у системі освіти, нового педагогічного мислення, нового ставлення педагога до своєї діяльності, результатом якої має бути виховання людини-інноватора. Одним із перспективних і результативних напрямків реалізації цього завдання є використання комп’ютерних мережних технологій або технологій взаємодії, в тому числі й блогів.

Персональний сайт вчителя -  це ефективний спосіб роботи з учнями за межами школи, під час якого відкриваються простори для організації додаткової освіти. За допомогою сайту можна активізувати творчу діяльність, поділитися з іншими своїми напрацюваннями, презентувати нові проби пера своїх учнів та власні, черпати пізнавальну інформацію, а головне -  допомагати учням у вивченні української мови й літератури.

Індивідуальні завдання

Підвищення ефективності уроку – головне завдання вчителя. Успішне його виконання багато у чому залежить від методики навчання, яка дає змогу озброїти учнів глибокими знаннями, навчити їх працювати зацікавлено й самостійно. Навчальний матеріал створює широкі можливості для використання у навчальному процесі різних новаторських методологічних підходів. Однак, користуватись якимось одним навчальним посібником недостатньо, тому використання індивідуальних завдань у навчанні істотно підвищує якість знань учнів, адже вони, зазвичай, сприяють розвиткові інтересу до предмета та навчальної діяльності в цілому. Дитина бачить, що можна «вийти за рамки» підручника, дізнатися та навчитися більшого, а головне – зробити це самостійно, без примусу.

Матеріали сайту

Сайт вміщує такі матеріали:

 

  • Підручники та посібники, що можуть бути корисними під час вивчення української мови та літератури;

  • Літературно-критичні статті;

  • Оригінальні твори українських письменників;

  • Цікаві завдання для підготовки до уроків української мови та літератури та  для самоперевірки;

  • Презентації уроків та позакласних заходів;

  • Творчі напрацювання учнів;

  • Відео- та аудіоматеріали.

Розвиваємо творчість!

Виявлення і розвиток творчих здібностей відбувається, перш за все, на уроках мови і літератури, де можна навчити дитину бачити прекрасне, тонко сприймати навколишній світ, правильно та образно висловлювати думки. У кожній дитині природа закладає певний творчий потенціал. Вважаю, що завдання вчителя — допомогти учневі знайти себе в житті; пробудити чи розвинути те творче зернятко, яке є в кожному, бо закладене там природою. Творчості моїх учнів присвячений окремий розділ сайту.

bottom of page